Phentermine 100 Mg Overnight Purchase Phentermine Canada Phentermine Buy Uk Buy Phentramin-D Uk Buy Phentermine 30Mg
 
 
Order Phentermine Online Cash On Delivery |  Can You Buy Phentermine At Walgreens |  Buy Adipex In Canada | 

Mis on Loovustuba


Beebide Loovustuba on Eesti esimene beebikool, mis pakub arendavat tegevust lastele alates 6 elukuust 6 aastani läbi käelise tegevuse.

MTÜ LOOVUSTUBA eesmärkideks on toetada ja arendada beebide, eelkooliealiste laste ja koolilaste ning täiskasvanute loovtegevust ning olla proffessionaalseim terviklikku loovkoolitust pakkuv organisatsioon Eestis.

Beebide Loovustoa kaubamärgi all tegutseme alates 2002 a augustist ning alates 2006 aasta septembrist on meie organisatsiooniliseks vormiks mittetulundusühing, mis vastab meie missioonile.

Alates  2009.a. septembrist tegutseme Erahuvikoolina Loovustuba ning meie õppekava "Loovustuba" on registreeritud Eesti Hariduse Infosüsteemis  (kood 85732).

BEEBIDE LOOVUSTOA AJALOOST

"Beebide Loovustuba" alustas tegevusega augustis 2002 aastal. Nii nagu paljud lapsedki sünnivad siia maailma armastuse viljadena o­n ka meie loovustuba saanud innustust ja tegutsemisjulgust armastusest ja lootusest. Alates 2002 aasta sügisest kogunevad mõnekuused beebid ja kuni 3 aastased lapsed koos vanematega Tallinna ja 2003-2004 aastatel ka Tartu Vanalinna hubastesse ruumidesse, et vabastada end argipäeva rutiinist ning arendada keha, hinge ja vaimu. Kuidas me seda teeme ja mida me selleks vajame? Vaid pisut paberit, värve, savi ja tainast, mõnikord käbisid ja lambavilla, soola ja jahu, kliistrit ja puuoksi. Last ei pea sundima katma paberit värvidega, ta hakkab seda ise tegema kohe kui ulatate talle värvid - selles o­ngi meie tillukeste tegijate võlu, nad suudavad olla eelarvamustevabad. Meie loovustoa tundides o­n osalenud paarinädalased imikud ja 70 talve näinud memmed. "Beebide Loovustuba" o­n ainulaadne võimalus kogupere tegevuseks. Siin ei ole piire ega sundlust. Koostöös sünnivad vaimustavad ja erakordselt värsked tööd.

“Beebide Loovustuba” o­n (2002- 2006 aa) eraettevõte, mis töötab toetudes juhendajate ja lapsevanemate entusiasmile. Meie töö põhiülesandeks o­n aidata lastel avastada loovus iseendas ja lasta sellel segamatult voolata. Loovustoa juhendajad o­n oma ala asjatundjad ning juba pea 10 aastat lastega töötades kogemusi ja teadmisi kogunud õpetajad. Kuni 3 aastaste laste loovus- ja kunstitunnid vajavad erimetoodikat ja tegevus o­n ajaliselt piiritletud. Me töötame segarühmades (mis tähendab, et tunnis o­n lapsed alates 6 elukuust kuni 3 aastani koos emmede-isside, õdede-vendadega) ning arvestame iga lapse individuaalset taset ja ealisi iseärasusi. Igale lapsele jäetakse aega "omal ajal" ja "omal viisil" ülesande lahendamiseni jõuda. Loovutundide eesmärk ei ole suunatud tulemusele vaid protsessile. See annab õiguse igale lapsele minna kaasa tunni teemaga vastavalt sisemisele vajadusele. Loovustuba ei õpeta. Loovustunnid ei ole õppetunnid. Loovustuba aitab avastada lihtsate asjade võlu. Loovustunnid ergutavad laste ja täiskasvanute meeli, tuletades meelde ammutuntuid asju.

Miks me töötame segarühmades, kui enim levinud o­n kindlad vanuserühmad? Esiteks o­n loovustuba paindlik ja perekeskne. Lapsevanem saab osaleda loovustunnis pere kõikide lastega. Hoida peret koos ja käia ühistel ettevõtmistel o­n üks võimalus säilitada või luua suhteid. Hoolida ja armastada. Tundi saavad tulla beebid lapsevanema saatel koos vanema õe või vennaga (ka vanaema, vanaisa, hoidja või sõbraga). Teiseks, õpib laps segarühmas rohkem jäljendades ja matkides vanemaid lapsi (näiteks, näeb veel paigal istuv tita roomavat kaaslast, kes ringi liikudes ühte või teist korda saadab. Ei jää palju aega oodata ja ahvatlev liikumisviis o­n juba selge. Või saab vanemate laste seltsis jälgida pintsli-pliiatsi hoidmist. Emme ja sõber lõikavad kääridega just nii ja mitte teisiti. Teengi mina nii...).

Väga tähtsal kohal o­n loovustoa virtuaalne keskond ehk kodulehekülg, mille eesmärgiks o­n pakkuda mitmekülgset teavet kõikidele huvilistele ning lubada neil tegutseda otse kodus. Selleks tegeleme spetsiaalselt rubriikidega “Teeme ise” ja “Meie 24H näitus”, kus jagame lapsevanematele näpunäiteid, kuidas ja milliseid harjutusi võib teha erinevas eas väikelastega ning kuidas see praktiliselt meie tundides välja näeb. Loovustoa üks eesmärkidest o­n propageerida beebide ja väikelaste arengut soodustavate harjutuste ja ülesannete osatähtsust lapse üldises arengus. Selleks teeb loovustuba koostööd lapsevanemate, lasteaednike, erialaspetsialistidega, asutuste ja firmadega. Beebide loovustuba korraldab aeg ajalt avatuid tasuta tunde huvilistele ning o­n osalenud kunstitarvete tooteesitlustel. Üheks esimeseks katseks alustada arutelu loovuse arendamise vajalikkusest beebide ja väikelaste seas oli "Beebide Loovustoa" esimene ümarlaud "Lapsed meie linnas. Loovtegevuse võimalusi lastega peredele", 31. jaanuaril 2003 a. Tallinnas Kodulinna Majas.

"Beebide Loovustoa" regulaarsed lastetöödenäitused o­n saanud meeldivaks traditsiooniks. Tänaseks o­n aset leidnud “Beebide Loovustoa” Esimene näitus jaanuaris 2003 ja Teine Suur Tartu ja Tallinna lastetööde näitus mais-juunis 2003 Tallinnas Kuldjala tornis ning Suvine lastetööde väljapanek juunis 2003 a. Pirita Vaba Aja Keskuses ja juunis-juulis Haabersti Sotsiaalkeskuses. Augustis 2003 a. osalesime Euroopa Kunstihariduse Ühingu Regionaalkongressi raames näitusega Kullo Galeriis. 7 kuune Liisette Luik oli noorim näitusel osaleja EKA diplomandide kõrval. Meie lapsed o­n osalenud ajakirja “Kodu ja Aed” korraldatud jõulukaartide võistlusel; detsembris 2003 ja jaanuaris 2004 toimus Tartu kunstikuu raames  Beebide Loovustoa esimene Tartu lastenäitus "Aastaring", Tampere majas.   Loovustoa lapsed osalesid Peipsi Koostöö Keskuse, Pihkva oblasti Ökoloogia-bioloogia keskusega ning Läti Vabariigi Keskkonna- ja Regionaalministeeriumi Madona osakonnaga korraldatud konkursil "Vetevald läbi laste silmade", 2 aastane Kailin Dubrov pääses 2003 a sügisel korraldatud näitusele tööga “Vetevald”. 2004, 2005 ja 2006 aastatel esinesid lapsed suurtel üldnäitustel ning väiksematel linnaosade näitustel Pirital, Mustamäel, Viimsis, Sakus.

Registreeruda Loovustuppa saad Buy Prescription Phentermine 37.5

Näha Loovustoa tegemisi pildis saad Buy Herbal Phentermine Australia

How To Order Phentermine Online Legally |  Phentermine Online Offer  Order Phentermine Diet Pills 
Order Original Phentermine | Can You Buy Adipex In Mexico @ Buy Phentermine Hcl