Phentermine 100 Mg Overnight Purchase Phentermine Canada Phentermine Buy Uk Buy Phentramin-D Uk Buy Phentermine 30Mg Order Phentermine Online Cash On Delivery
 
 
Can You Buy Phentermine At Walgreens |  Buy Adipex In Canada |  Buy Phentermine Okc | 

Loovustoa õpetajad


Kaubamärgi all Beebide Loovustuba tegutseb kolm spetsiaalse väljaõppega pedagoogi, kes järgivad Loovustoa omapärast õppemetoodikat. Meie õpetajad on kõrgharidusega spetsialistid, kelle loov ja paindlik mõttelaad ning hea erialane ettevalmistus aitavad jätkuvalt arendada ja täiustada Beebide Loovustoa loovustunde.

Christina Lään
Oli aeg, mil Väike Maailmakodanik õpetas mulle mis on maailm. Ma kaevasin, otsisin ja leidsin. Liivatera hakkas sõpru koguma ja nii sai lõpetuseks loodud koht, kus koos noorte ja väga noorte Tähtsate Tegelastega maailmatunnetust avastada. Beebide Loovustuba on olnud teerajaja Eesti eriti väikeste laste kunstiõpetuses. Soovin teile põnevat retke meie emotsioonide ja tunnetuste maal. Meie Näitustel leiate huvitavaid tehnikaid ja lihtsaid plekke, omapäraseid lahendusi ja suuri vorme. Kuid tähtis pole mitte pilt, mis on seinale riputatud, vaid selle pildi valmistaja, tema abistaja ja päev, mil päike paistis meie töötoas.

Nataly Vest
Paljude laste loovaks juhendajaks on päikseline Nataly. Vaikselt ja hapralt on ta haaranud suurel ja sodisel Loovustoa „härjal“ sarvist. Valguses ja soojuses juhatab ta lapsi ja lapsevanemaid, liikudes kindlalt alternatiivsetel kunstiradadel. Olles ise küpsenud koos oma lastega Loovustoa ökolaval, juurutab ta teadlikult ja sihikindlalt Beebide Loovustoa tõekspidamisi. Tema loovustunnid on üks pikk protsess ja tõsine tugi iga lapse arengule. Rikastades tunde endaleiutatud rütmipillidega ja pidevalt täiustades metoodikat on Nataly saavutanud märkimisväärse taseme.

Tagli Pitsi
Eesti beebide maalimas on kõige kõrgema kraadiga juhendaja meie Loovustoa beebidel! Õpetaja Tagli oskab mänglevalt juhendada kõige sodisemat loovustundi, liites kehalisele ja tunnetuslikule küljele ohtralt muusikat ja laulu. Rütmipillide, kaisukarude ja laulukeste saatel valmib hetkega moodsa kunsti taies. Oskuslikult põimib Tagli loovustunni lõime vahele muinasjutulõnga, ergutades lapsi tegutsema. Põnev katsetamine ja „suurte laste materjalidega“ mängimine on arendav ja tähtis ema-lapse suhetes ning nende omavahelises koostöös.

Buy Herbal Phentermine Australia |  How To Order Phentermine Online Legally  Buy Prescription Phentermine 37.5 
Buy Phentramin D Online | Order Original Phentermine @ Can You Buy Adipex In Mexico