Loovustoa loovustunnid Haaberstis, Tallinna Loomaaias

Loovustunnid Tallinna Loomaaias toimuvad kaasaaegses hubases klassiruumis. Tead, meil ei ole olnud luksuslikumat paika, kui see - siin on isegi eraldi mähkimiskamber - aknaga hubane pesa!
ASUKOHT: Ehitajate tee 150/Paldiski mnt. 145. Töötame "karu toas", mis asub aluisel korrusel. Loovustoa õpilased saavad juhendi pärast registreerimist meilile.

LOOVUSTOA LOOVUSTUNNID TALLINNA LOOMAAIAS TOIMUVAD:

 

 

TEISIPÄEVITI KELL 10.00 VANUSELE 1 – 3 AASTAT

 

Teie õpetaja on Tagli. 

Palun tulge tundi vähemalt 10 minutit varem, et laps jõuaks kohaneda. Vahetage riided, pange lapsele selga  maaliriided, mida tohib määrida.

 

Pärast tundi saate pesta klassis või mähkimiskambris ning pakkuda lapsele vaheapla puhkealal.

MIDA TUNDI KAASA VÕTTA:

¤ vahetusriided nii vanemale kui lapsele, mida tohib määrida ja käterätik, et oleks mugav pesta;
¤ lapsele sobiv jook või söögipala kaasa, et pärast toimekat tundi saaks laps end hästi tunda ja keha kinnitada. Eesruumis on avar puhkeala, saate lapsega enne või pärast tundi end mugavalt tunda. Lisaks on hästi sisustatud  mugav mähkimistuba.

Tunni ajal palun ärge lapsele süüa andke (v.a tungival vajadusel rinnalapse rahustamiseks), sest see viib rühmakaaslaste mõtted mujale.

MIKS VALIDA LOOVUSTOA LOOVUSTUNNID?
 
Sest need on parimad, traditsioonilise algupärase loovõpetuse formaadiga loovustunnid, mis on loodud lapse arengu toetamiseks ning on väga pere ja lapsesõbralikud.
 
Milles see väljendub?

☀️ Esiteks,  loovustundide formaadi aluseks on  lapse individuaalne arendamine. Perel ja lapsel peab olema meeldiv ja mugav tunnis töötada. Iga laps teeb oma samme õigel ajal ja just siis, kui tema on  selleks valmis.

🎨 Teiseks, Loovustoa loovustunnis kasutame nii toiduaineid kui ka kunstivahendeid, lelusid ja rütmipille. Kõik vahendid ja materjalid on vanusele vastavast materjalist.

💵 Kolmandaks, me ei seo peresid lepinguga ning loovustundide eest tuleb tasuda siis kui oled tunnis käinud, seda näinud ja kogenud.  Meil on paindlik maksusüsteem.

👨‍👩‍👦 Neljandaks, meile on tähtis õpetajate ja õpilaste tervis. Tähtis on jälgida oma enesetunnet ja  haigena jääda koju.
 
KUNST JA EESTI KEEL ühes
🍓Loovustoa loovustundides hoiame tähelepanu lapse ealisel arengul läbi käelise tegevuse ja kõnelise-keelelise arendamise. Mida paremini on arenenud lapse peenmotoorika, seda paremini areneb kõne, koordinatsioon, kirja ja lugemisoskus. Peenmotoorika tähendab käte ja silmade koostööd, kui nõtkelt ja täpselt sõrmekesed esemeid haaravad ja nendega üht või teist tegevust suudavad sooritada. Lapse taju ja tunnetuse areng läbi loovtegevuse Loovustoa loovustunnis on üks võimalus kasvada mängides.

KUIDAS TASUDA
Tasuda saab ainult ülekandega. Palun tasuge pärast esimest külastust samal päeval ülekandega ja lisage selgitusse lapse nimi.

Maksmine:
MTÜ Loovustuba, Swedbank
IBAN: EE562200221032651086
NB!! Selgitus: lapse nimi rühm (näiteks: Mia Kuusk, Pirita kell 11)

Sama pere kolmas laps TASUTA.

 

Erahuvikool Loovustoa  õppemaksule laienevad soodustused tulumaksuseaduse (§ 26, lõige 4) alusel. Tulumaksu tagastamiseks peab olema täidetud antud avalduses allpool isikukoodide väljad. Tulumaksutagastust ei tehta vaid ühe loovustunni külastuse korral.

Tundide tasu sisaldab: professionaalse juhendajaga loovustundi, kus teie päralt on  kõik materjalid ja töövahendid, prinditavaid pdf formaadis töölehti meisterdamiseks ja laulu-salmide õppimiseks aga samuti sisaldab see ka riigimakse ja rendikulutusi.

Vaatamata üldisele hinnatõusule, Loovustoa õppemaks sel hooajal jääb taas  samaks.
Osaleda saab hulgi või ühe tunni kaupa
1 tund 15.-
5 tunni kaart   70.-, saab kasutada 6 töönädala jooksul
10 tunni kaart  130.-, saab kasutada 12 töönädala jooksul

 

Sama pere kolmas laps TASUTA.

Ettemakstud õppemaksu ei tagastata.

Scroll to Top