Sünnipäevad ja peokavad

Mia 5

Loovustoa sünnipäevad kavandame individuaalselt  ja arvestades lapse soove. Sünnipäeva kava põhitööks on suur ühine lõuendimaal (saab maalida guassiga või joonistada vidlikate ja kriitidega). Kõik külalised jätavad sünnipäevlasele mälestuseks midagi vahvat ja joonistavad või maalivad oma osa lõuendile. 

Iga külaline saab meisterdadamitu head eset omale koju: väike lõundimaal, pärlid, käevõru või kroon ja mõõk. Neile lastele, kes armastavad voolimist pakume nii savist  kui ka soolatainast kujukeste või kausikeste voolimist.  Beebide saavad jäädvustada oma käe või jalajälje.

Iga sünnipäev võik solla pisut vallatu. Selleks on meil mitmed ühistegevused: tuulemaal kilele või suurele paberile; vahutamine ja mullitamine; kiigemaal või täpsusvisked märja paberpalliga.

Kas saite ideid lapse sünnipäevaks? Siis hakkame planeerima just teie lapse pidu. 

  1. Valime teema. Mida armastab teie laps?
  2. Valime koha, kus pidu pidada: kodus, hoovis, rannas, metsas, pargis, mängutoas, muuseumis?
  3.  Valime  individuaalsed ja ühistegevused
  4. Lepime kokku päeva, aja ja hinna. Traditsoonilise sünnipäeva tunnihind 10le lapsele on 130.-. Loovustoa õpilastele kehtib 25% soodustus. Kõik variandid on võimalikud. Arutame.
  5. Kui see on täiskasvanute sünnipäev või pidu, siis kõik on võimalik. Millest on sünnipäevalaps unisanud kuid ei ole siiani katsetanud? 
Ühismaal lõuendil võib olla loov ja vallatu, kuid siis tuleb vahetusriided selga panna.
Poekotile kaunid maalid või pakutrükk
Need ümmargused maalid sünnivad spetsiaalses aparaadis: käed ja riided jäävad puhtaks ning kui kondiauru jätkub, saab terve kollektsiooni vändata.
Sünnipäeva kavad on nii beebidele, koolilastele kui ka täiskasvanutele. Loomisrõõm ja vaba improvisatsioon on eatu ja ei lõppe iial. Hea on vahelduseks katsetada suuremõõtmelisi lõeundeid, pape või pabereid. Mõeleda raamist välja ja sukelduda . Mis oleks, kui lisaks värvidele faktuuri või pisut vahtu... habeajamisvahtu või vahustatud vahukoort? Tulemus on üllatav.
Kaardid ja järjehoidjad
Kipsist skulptuur aaretega. Seda aarete skulptuuri saab teha õues liivakastis või ruumis spetsiaalse kasti sees. Tuleb kaevata hea uk, täita kalliskividega ning valada kipsi peale. Tulemus on alati unikaalne.
Tuulemaal kilel
Marmoriseerimine. Saab kaunistada küünlaid, taldrikuid, kaarte, klaasi.
Kivimaal
Karbi kujundamine. Kinkekarbid võib valida erimõõtu ning kaunistada guassidega või joonistada vidlikatega jaliimida taimi , pärleid, kaunistusi vastavalt soovile.
"Hands free" kilekotimaal. Käed ja riided jäävad puhtaks aga maal saab olema päris.
Lippude kollektsioon vildikatega
Voolime soolatainaga ja kasutame loodusmatrejale. Käbid , puupulgad, kivid.
Kas oled kunagi plastiliini marmoriseerinud ? See on uhas töö ja tulemus on kaunis. Plastiliini pärlitega saab kaunistada klaasining kujundada pliiatsitopsikut või vaasi.
Beebidele on meil alati üks pehme ja puhas jahu-väli erinevate jahude ja kruupidega. Puhas rõõm ja aktiivne peenmotoorika arendamine. Lõpetuseks võib soolatainasse käe või jalajälje jäädvustada.

See ei ole kõik, ideid on ja jagub. Lisame uusi pilte juurde. Teie aga unistage üks vahva sünnipäevapidu, kirjutage ja teeme unistused teoks. Kohtumiseni.

Scroll to Top